Zimná sezóna 2022/23 je odštartovaná!

IMG_4402 (1)

Hurá, od stredy 21. decembra sa v lyžiarskom stredisku SKI LYSÁ lyžuje, snowboarduje, sánkuje, skialpuje, proste žije! Do tohtoročných zimných príprav zjazdoviek, vlekov, sedačky, chaty a noviniek sme znova vložili množstvo energie celého tímu. Preto dúfame, že prídete a podporíte nás svojou opakovanou návštevou. Budeme sa tešiť a vidíme sa na svahu.

NA ČO SA MNOHÍ PÝTATE?

Aké sú ceny lístkov na sezónu?

Komppletný cenník zimnej sezóny 2021/22 nájdete TU. V cene lístka je samozrejme aj vyvezenie sa sedačkou ku zjazdovkám, vleky, využívanie zjadzoviek, no proste klasika.

Ako je zabezpečená doprava v stredisku/na parkovisku?

Auto je možné odparkovať zadarmo od pokladne až smerom dole k Drienici. Pre vaše pohodlie sme zriadili aj dopravu skibusom, ktorý vás privezie ku pokladniam (premáva kyvadlovo, hneď ste tam).

Kedy môžeme prísť?

Naše otváracie hodiny nájdete TU. Pokladňa funguje najdlhšie, aby ste vedeli vrátiť skipas. Taktiež sedačka funguje dlhšie než vleky, aby sme vás vedeli naspäť k autám pohodlne zviesť. Vleky a zjazdovky fungujú 8:30 až 15:30. 

Je v stredisku aj nejaká reštaurácia, kde sa môžme najesť a napiť?

Áno! Horská chata Šport priamo na zjazdovkách. Jej umiestnenie nájdete na mape. Jej otváračky sú dlhšie a využiť ju môžte až do deviatej večer. Novo sme otvorili aj Bufet pri dolnej pokladni.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nám zavolať alebo napísať na sociálnych sieťach, radi odpovieme.

Tešíme sa na návštevu!