Horská chata Šport

UBYTOVANIE PRIAMO NA SVAHOCH LYSEJ

Legendárna horská chata Šport sa môže pochváliť dlhoročnou históriou, úžasnou atmosférou a jedinenčou lokalitou priamo na zjazdovkách. Jej horský nádych sme sa rozhodli zachovať, no zamakali sme na skvalitnení ubytovania v podobe prerábky interérov. Od nových kobercov, kúpelní až po úplne novú lyžiareň či spoločenské priestory.

Horská chata Šport poskytuje ubytovanie v dvadsiatich dvojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky. Každá izba okrem postelí disponuje toaletou, sprchou, skriňou, stolom a stoličkou. Na horskej chate je možné využiť aj priestory lyžiarne, jedálne a spoločenskej miestnosti. Ak vás zastihne hlad, radi vás privítame aj v našej reštaurácii či na terase vonku.

CENNÍK UBYTOVANIA LETNÁ SEZÓNA 2021

TYP BALÍČKA

DOSPELÝ

DIEŤA

1 NOC BEZ STRAVY

22 €

15 €

1 NOC S RAŇAJKAMI

29 €

22 €

1 NOC S POLPENZIOU

31 €

* Všetky ceny sú uvedené s DPH a pre 1 osobu.

DÔLEŽITÉ POKYNY K UBYTOVANIU

Pred príjazdom skontaktujte prosím našu recepciu pre zabezpečenie vašej dopravy na chatu. Podľa kapacity parkoviska budete inštruovaný buď to dopraviť sa autom až ku chate alebo vás vyzdvihneme pri infocentre strediska SKI LYSÁ .

Check-in: od 14.00 do 22.00

Check-out: do 10.00

Čas raňajok: od 7:00 do 9:00

Čas večere: od 18:00 do 21:00

Raňajky a Polpenzia sa podáva formou švédskych stolov, pokiaľ je kapacita chaty naplnená nad 10 osôb. V opačnom prípade je možné si vybrať z A la carte.

Deti do 2,99 roka majú ubytovanie v sprievode rodiča zadarmo.

Domácich miláčikov zbožňujeme, avšak u nás ubytovaní byť nemôžu.

Rezervácie prijímame cez kontaktný formulár nižšie alebo nám zavolajte na tel. číslo: +421 908 399 784

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE REZERVÁCIU UBYTOVANIA