AUTOM

Do strediska Ski Lysá sa najpohodlnejšie dostanete autom. Ako najrýchlejšie riešenie pri výbere trasy vám odporúčame otvoriť si overené Google, či iné, mapy. Po zadaní “Ski Lysá”, nájdete našu presnú polohu a ostáva už len spustiť navigáciu.

VLAKOM

Ak chcete byť ekologickí alebo auto nevlastníte, môžete sa do strediska vybrať aj vlakom. V tomto prípade, odporúčame si pozrieť spojenie na www.cp.sk. Odtiaľ je potrebné prestúpiť na autobus smer Drienica, konečná zastávka.

AUTOBUSOM

Ak sa rozhodnete vybrať k nám autobusom, tak rovnako navštívte stránku www.cp.sk a vyhľadajte spojenie z vašej nástupnej stanice do obce Drienica, na konečnú zastávku.

Doprava v stredisku

PARKOVANIE

V oblasti Drienica-Lysá sa nachádza parkovisko P1 až P7, ktorých celková kapacita je približne 2 000 parkovacích miest.

Parkoviská sú zdieľané pre obe lyžiarske strediská a riadené sú personálom, ktorý parkoviská zapĺňa od najvrchnejšieho až po najspodnejšie.

Pre zabezpečenie vášho pohodlia sme pre vás zriadili kyvadlovú dopravu autobusom, ktorý vás zvezie od najspodnejšieho parkoviska až ku stredisku.

Riaďte sa pokynmi personálu parkoviska a zaparkujte na prvom mieste, kam Vás navedú.

SKIBUS

Skibus premáva až v prípade zaplnenenia parkovísk pri pokladniach. Rozmiestnenie všetkých parkovísk, ako aj autobusových zastávok, nájdete zakreslené v tejto mape.

*Momenátlne Skibus naberá pri 3. zastávke: Pri zastávke SAD.

  1. zastávka: Nástupná (P2)
  2. zastávka: Pod Drienicou (P3)
  3. zastávka: Pri zastávke SAD (P4)
  4. zastávka: Pod svahom Drienica (P5)
  5. zastávka: Nad hotelom Šomka (P6)
  6. zastávka: Ku Lysej (P7)
  7. zastávka: Konečná

Skibus SKI LYSÁ premáva formou kývadlovej dopravy a je zadarmo.

Tešíme sa na vašu návštevu!