ZIMNÁ SEZÓNA, VIDÍME SA NABUDÚCE!

IMG-853db32afa54fd01769e8c2536d28d87-V

Začiatkom tohto týždňa prišla úžasná správa – podľa COVID automatu bude od 19. Apríla možné športovať v exteriéri. Mnohí z nás ste nám písali s otázkou či po vzore veľkých stredísk otvoríme na pár dní aj my v SKI LYSÁ… Bohužiaľ nie.

Vložili sme neskutočné množstvo energie, práce, času a aj finančných prostriedkov dúfajúc v otvorenie sezóny od Decembra až kým to bolo možné. Každý týždeň sme dúfali, že situácia sa zlepší a my budeme môcť po desiatich(!) rokoch otvoriť brány zrenovovaného lyžiarského strediska vám, našim návštevníkom. Svahy sme udržiavali ešte do začiatku Apríla udržiavané. Všetko bolo pripravené, aby v prípade zelenej pre lyžiarské strediská, sme s radosťou mohli otvoriť.

Načasovanie povolenia lyžiarských stredísk na konci Apríla prišlo už naozaj neskoro. Ratráky odpočívajú, snežné delá spia. Nič sa nedá robiť, napriek všetej snahe sme v zimnej sezóne 2020/2021 nemohli otvoriť. Vidíme sa teda v ďalšej zimnej sezóne.

SKI LYSÁ je však celoročné športové stredisko, takže budeme sa tešiť na našu návštevu už čoskoro. Sedačkovú lanovku spustíme hneď, ako to bude možné a vy sa vyveziete hore na Lysú, okdiaľ vás nohy či bicykel zavedú po krásach Čergovských hôr.