DONIO: UKÁŽ LYSEJ, ŽE JEJ KOPCE A LESY POTREBUJEŠ

e6a78041-fafc-4329-9096-365c81eaa744
 
Milí priatelia, obraciame sa na vás s veľkou prosbou. Vaše reakcie, správy a podpora, ktorú nám prejavujete od minulého týždňa nás úprimne dojala. Naše krásne rekreačné stredisko, miesto plné prírody, nostalgie a nezabudnuteľných zážitkov, čelí vážnym finančným problémom. Aby sme ho udržali v prevádzke a zabezpečili jeho budúcnosť, rozhodli sme sa spustiť crowdfundingovú zbierku.
 
Prečo je dôležité pomôcť?
🤝Spoločne zachováme miesto, kde môžeme tráviť čas s rodinou a priateľmi.
🤝 Podporíme miestnu komunitu a ekonomiku.
🤝 Udržíme prírodný raj, ktorý slúži na oddych a regeneráciu.
 
Ako môžete prispieť?
1️⃣. Kliknite na tento odkaz https://donio.sk/lysa
2️⃣. Prispievajte ľubovoľnou sumou, každé euro sa počíta.
3️⃣. Zdieľajte túto výzvu so svojimi priateľmi a rodinou.

 

Na čo získané peniaze použijeme?

Cieľom zbierky je ukázať, že si Lysú nedáme. Ukážme, že sme srdciari a Lysú podporujeme! Niektorí sa môžu pýtať: „A to vám 15 000 € postačí?“ Na celkovú záchranu strediska nie. Tam musí pomôcť región. Avšak, peniaze vyzbierané z tejto zbierky budú slúžiť na prevádzkovanie Horskej Chaty Šport v stredisku. Garantujeme vám, že váš príspevok určite nevyjde nazmar a peniaze budú účelovo využité na pokrytie neodkladných prevádzkových nákladov.

„Potiahnime“ spoločne letnú sezónu a ukážeme regiónu, že o miestne športové strediská máme záujem! Myslíme lokálne, jednáme  lokálne, podporujeme lokálne. Nedovoľme Lysej zhasnúť svetlá.

 
Vaša podpora je pre nás nesmierne dôležitá. Spoločne môžeme dokázať veľké veci a udržať naše rekreačné stredisko otvorené pre ďalšie generácie. Ďakujeme vám z celého srdca za každú pomoc!
 
S pozdravom kolektív SKI LYSÁ ♥️