LETNÁ SEZÓNA ODŠTARTOVANÁ SPUSTENÍM SEDAČKY

_1080016

Je nám veľkým potešením podeliť sa s vami o novinku – sedačková dráha na Lysú je po desiatich rokoch v prevádzke. Dovoľte nám pozvať vás k nám. Nechajte sa vyviezť sedačkou a od výstupnej stanice pokračujte objavovaním Čergova.

Dňa 24. apríla nadišiel „deň D „a my sme privítali prvých návštevníkov. Aprílové počasie v sobotný prvý deň prialo, v nedeľu už menej. No napriek nepredvídateľnému počasiu k nám zavítali počas prvého víkendu stovky návštevníkov. Na výlet sedačkou sa tešili mladí, starší, rodiny s deťmi aj cyklisti. Naši milí návštevníci nám vyjadrili veľkú vďaku, že sa znova môžu na Lysú tešiť a že stredisko obžilo. Za milé slová ďakujeme a vyslovujeme naše úprimné poďakovanie aj my vám – za vašu podporu.

Momentálne sedačková dráha funguje cez víkendy v čase od 10 h. do 18 h. Posledná jazda je možná o 17.30 h. Ak vás zaujímajú ceny jázd sedačkou, kliknite sem. Nezabúdajte, že váš výlet sedačkou na Lysú ešte len začína. Možností na pešiu či cykloturistiku je v okoli veľa, pripravujeme pre vás ich prehľad. Ak máte akýkoľvek námet, budeme radi ak nás skontaktujete.

Tešíme sa do skorého videnia!