POĎAKOVANIE ZA ZIMNÚ SEZÓNU

ĎAKUJEME
Mili priatelia Lysej 🤍,
 
Vo štvrtok sme ukončili prvú plnohodnotnú sezónu odotvorenia SKI LYSÁ. Dovoľte, aby sme sa všetkym skalným ale aj novým priaznivcom veľmi pekne poďakovali za podporu nášho strediska a vkrátkosti zhrnuli sezónu.
 
Na Vianoce sme mali pripravené stredisko na lyžovanie, ale ako aj minulý rok aj tento prišlo oteplenie a museli sme na cca týždeň odstaviť lyžovanie a dosnezit na novo. Nedostatok snehu bol sposobený aj tým, že cena elektiny bola veľmi vysoká a my sme museli snežiť iba za dobrých podmienok, čo bolo neskor príčinou nedostatku snehu. Našťastie, celý zvyšok sezóny už problém so snehom nebol a navyše spadlo aj dostatok prírodneho snehu, čo umožnilo bežkárom aj skialpinistom krásne túry po hrebeni ale aj pod ním.
 
Počas celej sezóny sme mali cez týžden lyžiarske výcviky, ktoré mali u škôl dobrý ohlas a tešíme sa z objednávok už na budúci rok. Vo februári sme vyskúšali aj večernu sánkovačku, ktorá sa stretla s veľkým úspech a nabuduúci rok by sme to chceli určite zopakovať. V marci sa u nás konali dva preteky, jeden pre registrovaných a druhý preširokú verejnosť, kde aj napriek počasiu panovala dobrá náladaa zábava. V stredisku sa uskutočnili aj skialpové preteky so slušnou účasťou.
 
Tento rok sa ukázalo, že kto do SKI LYSÁ príde raz, príde aj druhý krát, čo je našim hlavným cieľom – vracajúci sa a spokojní zákazníci. Teši nás, že aj napriek absencii sedačky na svahu, prídete k nám zažiť dobré svahy a podmienky, ktoré sú aj pre náročnejšieho lyziara. Od aprila začiname prípravu na letnú sezonu – traily a turistiku. Dúfame, že pridu školské vylety, tábory či školenia. To všetko by nám veľmi pomohlo, aby sme dokázali udržať stredisko do budúcej sezóny a tak vás chceme veľmi pekne poprosiť o Vašu podporu a účasť na pripravovaných akciách počas celého roka.
 
Ďakujeme vám veľmi pekne za podporu počas celého roka a ak bolo niečo zlé, prosíme o pochopenie a spätnú väzbu. Stále sa učime a je naším prianím, aby ste vy, naši priatelia, boli čo najviac spokojni. Ešte raz, úprimná vďaka.
 
Celý tím SKI LYSÁ a Horská Chata Šport ❤️