Nákup skipasov online

eskipas
Chceme, aby naši návštevníci mali čo najpríjemnejší zážitok z lyžovačky v SKI LYSÁ. Preto sme sa rozhodli už túto sezónu spustiť predaj skipasov a lístkov cez náš E-SHOP. Túto online možnosť zakúpenia lístkov spustíme, akonáhle sa potvrdí termín otvorenia lyžiarskej sezóny podľa nariadení vlády.

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

JEDNODUCHÝ NÁKUP!

Náš nový e-shop sme pripravili tak, aby bola vaša zákaznická skúsenosť príjemná, jednoduchá a rýchla. Ak by ste si predsa len neboli istí – na stránke bude krok po kroku vysvetlené, ako si lístok zakúpiť. Zvládne to každý, naozaj.

LÍSTOK SO ZĽAVOU!

Ceny lístkov zakúpených na e-shope vám ponúkneme so zľavou. Pripravili sme pre vás tieto ešte priaznivejšie ceny, aby ste naplánovaním si cesty do strediska mohli ešte aj ušetriť. Na zakúpenie budú k dispozícii všetky typy lístkov, okrem rodinného. K nahliadnutiu ich už nájdete v cenníku.

NEČAKAJTE V RADOCH!

Ak si počas vašej prvej návštevy ponecháte zálohovaný (5 €) skipas, nabudúce nemusíte k pokladniam. Už pri vašej druhej návšteve si môžte lístok zakúpiť online, zadať číslo vášho skipasu a ten sa automaticky nabije. Ak pri nákupe lístku online nebudete mať u seba skipasovú kartičku, nevadí. Na váš e-mail obdržíte lístok s QR kódom, ktorý vám na pokladniach nabijú na novú skipasovú kartičku.
Aj vzhľadom ku súčasnej pandemickej situácii, odporúčame náštevníkom nechať si zálohovanú skipasovú kartičku a na ďalšie lyžovačky si zakúpiť lístky online. Vyhnete sa tak možným radom pri pokladni a vaša návšteva bude ešte viac bezpečná.
Do skorého nakupovania!